Podušky na hojdačky

Máte na terase hojdačku alebo plánujete jej kúpu? V tom prípade by vám na nej nemali chýbať pohodlné podušky. Ak ste ich doteraz ešte nepoužívali, rozdiel pohodlia a sedenia bude pre vás obrovský.

 

Stránka 1 z 1 - 18 položiek celkom

Výhody podušiek na sedenie 

– priestor na terase alebo v záhrade bude pôsobiť útulnejšie. Pri drevených hojdačkách je to zároveň aj taká ochrana pred poškodením dreva, farby alebo laku poveternostnými podmienkami.

Možno ste si ich ešte nezaobstarali preto, že sa vám podušky do exteriéru zdajú nepraktické. No špeciálny vodeodolný a parotesný materiál vyžaduje minimálnu starostlivosť. Zo spodnej strany je silná a nepremokavá  propylénová vrstva, ktorá chráni textíliu pred roztrhnutím. Zároveň sú tieto podušky na hojdačku dostatočne hrubé, takže sa vám nestane, že by sa tak rýchlo vysedeli, poškodili alebo neboli dostatočne pohodlné.

Aby sa podušky z hojdačky nešmýkali, zabezpečíte ich priviazaním šnúrok. Ak si od nás objednávate záhradnú hojdačku, nezabudnite si rovno prihodiť aj jednu podušku s vankúšmi. Vyberte si z viacerých farieb, ktoré máme v ponuke a najviac sa vám hodia k zvyšku záhrady a nábytku. Čo sa týka údržby, podušky stačí pri ľahšom znečistení utrieť vlhkou špongiou. V prípade, že sa vám na podušku niečo vyleje alebo škvrny nejde už tak jednoducho vyčistiť, použite mydlo alebo iný vhodný čistiaci prostriedok. Vyhnite sa používaniu agresívnych chemikálií, ktoré by mohli textil alebo farbu poškodiť.