Podušky na hojdačky

Máte na terase hojdačku alebo plánujete jej kúpu? V tom prípade by vám na nej nemali chýbať pohodlné podušky. Ak ste ich doteraz ešte nepoužívali, rozdiel pohodlia a sedenia bude pre vás obrovský. Podušky sú výhodné aj z ďalších dôvodov

#ShowMore#

– priestor na terase alebo v záhrade bude pôsobiť útulnejšie. Pri drevených hojdačkách je to zároveň aj taká ochrana pred poškodením dreva, farby alebo laku poveternostnými podmienkami.

Možno ste si ich ešte nezaobstarali preto, že sa vám podušky do exteriéru zdajú nepraktické. No špeciálny vodeodolný a parotesný materiál vyžaduje minimálnu starostlivosť. Zo spodnej strany je silná a nepremokavá  propylénová vrstva, ktorá chráni textíliu pred roztrhnutím. Zároveň sú tieto podušky na hojdačku dostatočne hrubé, takže sa vám nestane, že by sa tak rýchlo vysedeli, poškodili alebo neboli dostatočne pohodlné.

Aby sa podušky z hojdačky nešmýkali, zabezpečíte ich priviazaním šnúrok. Ak si od nás objednávate záhradnú hojdačku, nezabudnite si rovno prihodiť aj jednu podušku s vankúšmi. Vyberte si z viacerých farieb, ktoré máme v ponuke a najviac sa vám hodia k zvyšku záhrady a nábytku. Čo sa týka údržby, podušky stačí pri ľahšom znečistení utrieť vlhkou špongiou. V prípade, že sa vám na podušku niečo vyleje alebo škvrny nejde už tak jednoducho vyčistiť, použite mydlo alebo iný vhodný čistiaci prostriedok. Vyhnite sa používaniu agresívnych chemikálií, ktoré by mohli textil alebo farbu poškodiť.

Stránka 1 z 2 - 18 položiek celkom
Vode-odolná poduška na hojdačku 160 cm - bordová
€69

Vodeodolná  poduška bordovej farby...

184/SVE
Poduška na hojdačku čierna
€69

Vodeodolná  poduška...

+ ďalšie
178/CIE
Poduška a vankúš zelené
€77

Vodeodolná  poduška...

760/SVE
Bordová poduška na záhradnú hojdačku 160cm
od €65

Vodeodolná  poduška bordovej farby...

766/IER
Poduška sivá s dvoma vankúšmi
od €65

Vodeodolná  poduška...

763/IER
Poduška na hojdačku s vankúšamii svetlohnedá
od €65

Vodeodolná  poduška...

769/IER
Poduška na hojačku s vankúšami  tmavohnedá
od €65

Vodeodolná  podložka...

772/IER
Poduška na hojdačku 160 cm 4
€77

Vodeodolná poduška čiernej farby s...

430/SVE
Hore
Ďalšie produkty