Powered by Smartsupp
Stránka 1 z 1 - 21 položiek celkom

Chcete si dopriať ničím nerušený relax vo vlastnej záhrade cítiť sa ako na dovolenke? Počas všedných dní sa môžete opaľovať alebo oddychovať v tieni hojdacej sieti. Menšie varianty si nemusíte zaobstarať len do záhrady, ale hodia sa aj do bytu. Všetko závisí od toho, ako si ich upevníte,či im nájdete to správne miesto. Stretli ste sa pri hojdacích sieťach aj s názvom „hamak“?
Toto slovo je španielskeho pôvodu a kedysi sa tak hovorilo rybárskym sieťam. Aj kvôli tomu sa to uchytilo aj pri pomenovaní hojdacích sietí, ktoré ich tak trochu pripomínajú. Výhodou hamaky je, že sa ľahko udržiava, je priedušná a v prípade nepriaznivého počasia si ju viete jednoducho zbaliť.
Vnašej ponuke nájdete množstvo rôznych hojdacích sietí, takže si každý nájde to, čo mu bude najviac vyhovovať. Jednoduché, farebné, so strapcami, závesné aj so samostatnou konštrukciou. Rôzne varianty, ktoré si viete umiestniť tam, kam potrebujete. Na výber máte aj siete vo viacerých rozmeroch – pre jedného aj XXL siete pre dve osoby. Siete sú vyrobené z kvalitných a zároveň príjemných materiálov, čo vám zabezpečí maximálne pohodlie pre oddych. Ak už doma hojdaciu sieť máte, ale chcete si ju premiestniť podľa potreby, stačí si vybrať z našich stojanov. Sú bezpečné a stabilné, vhodné aj na vyššiu záťaž.

Doprava zdarma pri objednávke nad 900€
Doprava zdarma
pri objednávke nad 900€
SLOVENSKÝ PREDAJCA
Slovenský predajca
a výrobca produktov
MONTÁŽ PRODUKTOV
Montáž produktov
Hojdačku zmontujeme priamo u vás
ODBORNÉ PORADENSTVO
Zákaznícka podpora
odborné poradenstvo 0950 456 469