Powered by Smartsupp

Kade

Príjemné oteplenie počas zimných večerov pod hviezdami alebo doplnok k saune na otužovanie? Nie len na tieto účely si môžete zaobstarať drevenú kaďu. Tradičný spôsob odpočinku v kadi sa opäť vracia do módy a ľudia si ich zaobstarávajú čoraz častejšie. Dôvodov je hneď viacero – okrem univerzálneho využitia sú to aj praktické rozmery oproti bazénu. Lákavým prvkom drevených kadí je jednoznačne aj dizajn. Kaďa sa stane vo vašej záhrade dominantným prvkom s moderným, prírodným vzhľadom.

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Na čo všetko viete kaďu využiť?

Počas letných horúčav a po saunovaní sa v nich príjemne ochladíte. Sú aj takí odvážlivci, ktorí vybehnú von aj v zime a skočia priamo do studenej vody. Otužovanie má taktiež čoraz viac fanúšikov, pretože pozitívne vplýva na fyzické aj psychické zdravie človeka. Zlepšuje imunitu, čo každý z nás počas chrípkového obdobia ocení. Ak patríte k tým zimomravejším, oceníte kaďu s horúcou vodou. Zážitok je podobný, ako pri vírivke. No pobyt v teplej vode s vôňou dreva je predsa len o niečom inom. Vďaka vykurovaniu vám voda tak rýchlo nevychladne. Zo zdravotných dôvodov si treba však dávať pozor na to, koľko desiatok minút v horúcej vode strávite.

Keď už sa rozhodnete pre kúpu kade, je dôležité brať ohľad na viacero faktorov.

V prvom rade sú to rozmery. To záleží od priestorových možností vo vašej záhrade a aj toho, pre koľko ľudí má byť určená. Skontrolujte aj to, ako je v kadi vyriešené sedenie a či k nej dostanete aj schodíky, ktoré zvyšujú bezpečnosť používania. Dôležitý je aj spôsob vykurovania, ošetrenie dreva a príslušenstvo. Pri drevených produktoch netreba zabúdať ani na pravidelnú starostlivosť, aby ste predĺžili ich životnosť. Aj keď je väčšina kadí natretá niekoľkými vrstvami priamo od výrobcu, raz v priebehu dvoch rokov treba náter zbrúsiť a aplikovať nový.  

Doprava zdarma pri objednávke nad 900€
Doprava zdarma
pri objednávke nad 900€
SLOVENSKÝ PREDAJCA
Slovenský predajca
a výrobca produktov
MONTÁŽ PRODUKTOV
Montáž produktov
Hojdačku zmontujeme priamo u vás
ODBORNÉ PORADENSTVO
Zákaznícka podpora
odborné poradenstvo 0950 456 469