Kade

Príjemné oteplenie počas zimných večerov pod hviezdami alebo doplnok k saune na otužovanie? Nie len na tieto účely si môžete zaobstarať drevenú kaďu. Tradičný spôsob odpočinku v kadi sa opäť vracia do módy a ľudia si ich zaobstarávajú čoraz častejšie. Dôvodov je hneď viacero – okrem univerzálneho využitia sú to aj praktické rozmery oproti bazénu. Lákavým prvkom drevených kadí je jednoznačne aj dizajn. Kaďa sa stane vo vašej záhrade dominantným prvkom s moderným, prírodným vzhľadom.

Na čo všetko viete kaďu využiť?

#ShowMore#

Počas letných horúčav a po saunovaní sa v nich príjemne ochladíte. Sú aj takí odvážlivci, ktorí vybehnú von aj v zime a skočia priamo do studenej vody. Otužovanie má taktiež čoraz viac fanúšikov, pretože pozitívne vplýva na fyzické aj psychické zdravie človeka. Zlepšuje imunitu, čo každý z nás počas chrípkového obdobia ocení. Ak patríte k tým zimomravejším, oceníte kaďu s horúcou vodou. Zážitok je podobný, ako pri vírivke. No pobyt v teplej vode s vôňou dreva je predsa len o niečom inom. Vďaka vykurovaniu vám voda tak rýchlo nevychladne. Zo zdravotných dôvodov si treba však dávať pozor na to, koľko desiatok minút v horúcej vode strávite.

Keď už sa rozhodnete pre kúpu kade, je dôležité brať ohľad na viacero faktorov. V prvom rade sú to rozmery. To záleží od priestorových možností vo vašej záhrade a aj toho, pre koľko ľudí má byť určená. Skontrolujte aj to, ako je v kadi vyriešené sedenie a či k nej dostanete aj schodíky, ktoré zvyšujú bezpečnosť používania. Dôležitý je aj spôsob vykurovania, ošetrenie dreva a príslušenstvo. Pri drevených produktoch netreba zabúdať ani na pravidelnú starostlivosť, aby ste predĺžili ich životnosť. Aj keď je väčšina kadí natretá niekoľkými vrstvami priamo od výrobcu, raz v priebehu dvoch rokov treba náter zbrúsiť a aplikovať nový.  

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
12 min
€560

Ochladzovacia kaďa vhodná pre...

607/HNE

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie