Powered by Smartsupp

Drevené pieskoviská

Čo by to bolo detstvo bez pieskoviska? Deti v ktoromkoľvek veku si vedia hru s pieskom poriadne užiť. Upečú si bábovky z formičiek, vybudujú si pieskové zámky a podzemné tunely. A vy si tak môžete pokojne posedieť na terase, grilovať alebo len relaxovať. Na pieskovisko môžu deti zavítať aj s deťmi od susedov alebo keď vám príde iná detská návšteva. Aké sú výhody vlastného pieskoviska?

#ShowMore# 

Najväčším plusom je, že sa deti zabavia na vlastnej záhrade a nemusíte chodiť na detské ihrisko, kde riskujete zlý stav piesku. Zároveň budete mať dieťa stále pod dozorom, aj keď máte prácu. Deti rozvíjajú  pri hre v pieskovisku motoriku a kreativitu.

V našej ponuke nájdete detské pieskoviská s rozmermi 120 x 120 alebo 150 x 150 centimetrov. Veľkosť si vyberte podľa toho, kde bude stáť a pre koľko detí má byť určené. Pre pieskovisko by ste mali nájsť stabilné miesto s dostatočnou nosnosťou, na ktoré bude vidieť z rôznych častí dvora. Okolo neho uvoľnite miesto na bezproblémové obchádzanie a pohybovanie. Dbajte na to, aby ste mohli chrániť pieskovisko pred slnkom. Prírodný tieň vám môžu vytvoriť stromy v blízkosti. Nie je dobré ale vybrať stanovisko hneď pod stromami, aby doň nepadalo lístie, hmyz a iné nečistoty.

Ďalším dôležitým faktorom je materiál. U nás nájdete drevené pieskoviská, ktoré je odolné, zdravotne nezávadné a oproti plastu má vyššiu nosnosť. Zároveň sú stabilnejšie a nehrozí ich prevrhnutie ani pri zaťažení. Praktickú funkciu spĺňa kryt pieskoviska. Nedostanú sa tak do neho nečistoty, zvieratá a predĺži sa tak životnosť piesku. U nás máte na výber z troch typov – pieskoviská s krytom, so strieškou a so strieškou aj lavičkami. Navyše – ku všetkým pieskoviskám vám zadarmo pribalíme aj vedierko s formičkami a netkanú textíliu.

Ako sa o pieskovisko správne starať?

  • Raz do roka by ste mali pieskovisko detailne vyčistiť a piesok vymeniť. Po sezóne je vhodné ho prekopať, aby došlo k prevzdušneniu.
  • Pravidelne odstraňujte nanosené nečistoty, spadnuté lístie, trávu či iné nečistoty. Na ochranu neodporúčame používať plachty, ktoré neprepúšťajú vlhkosť a vytvárajú ideálne prostredie na rozmnožovanie plesní.
  • Ak budete venovať dreveným pieskoviskám dostatok starostlivosti, odvďačia sa vám dlhou životnosťou. Párkrát za sezónu ho ošetrite ochranným prostriedkom na drevo, napríklad lakom alebo olejom.
  • Nezabúdajte pravidelne používať neutralizátor do pieskovísk. Zbavíte sa plesní, vírusov, baktérií aj parazitov.
Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom
Drevené pieskovisko Eco s červenou strechou
Darček zdarma
+ ďalšie
544/CER
Doprava zdarma pri objednávke nad 900€
Doprava zdarma
pri objednávke nad 900€
SLOVENSKÝ PREDAJCA
Slovenský predajca
a výrobca produktov
MONTÁŽ PRODUKTOV
Montáž produktov
Hojdačku zmontujeme priamo u vás
ODBORNÉ PORADENSTVO
Zákaznícka podpora
odborné poradenstvo 0950 456 469