Wellness

Každý z nás miluje oddych v poriadnom hotelovom wellness. Sadneme si na pár desiatok minút do rozohriatej vírivky, kde nás poriadne vymasírujú bublinky. Nasleduje sauna a ochladenie v studenom bazéne. Skvelá predstava, nemyslíte? No takýto hotel vás môže vyjsť niekoľkokrát do roka poriadne draho. Oveľa viac sa oplatí vybaviť si takýto wellness doma a nebudete musieť nikam chodiť.

#ShowMore#

Takéto riešenia sa hodia nie len do rodinných domov, ale aj na víkendové chaty. V prípade, že vašu chatu prenajímate, zaobstaraním wellness vybavenia ju zhodnotíte. O takéto súkromné zariadenia je v súčasnosti čoraz väčší záujem, či už od miestnych alebo zahraničných turistov.

Aké sú výhody domáceho wellness? V prvom rade – je vždy čisté. S nikým cudzím sa oň nedelíte a preto sa to tam tak nehemží mikroorganizmami, ako je to napríklad v hotelových wellness. Pri svojom oddychovaní budete mať absolútny pokoj a ticho, čo je na správne odreagovanie mysle veľmi potrebné. A čo tak saunovanie o druhej ráno? Ani to nie je v prípade domáceho kúpeľného centra problém. Relaxovať v ňom môžete kedykoľvek počas dňa bez toho, aby ste sa museli podriaďovať otváracím hodinám. Súkromné wellness je v neposlednom rade výhodné aj z finančného hľadiska. Síce je prvotná investícia vyššia, no ak by ste si sčítali všetky návštevy hotelových relaxačných centier, predstavovalo by to oveľa viac peňazí. Vložené financie do súkromnej alternatívy sa vám veľmi rýchlo zhodnotia.

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom
Vírivka s externou pecou
Doprava zadarmo
€4 295

Luxusná drevená jacuzzi je okrúhla...

610
Doprava zadarmo
€4 295

Luxusná drevená jacuzzi je okrúhla...

614
12 min
€560

Ochladzovacia kaďa vhodná pre...

607/HNE
Vonkajšia sauna s panoramatickým sklom
Doprava zadarmo
€6 250

Naše sauny sú miestami veľkého...

613

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie