Domáci wellness

Každý z nás miluje oddych v poriadnom hotelovom wellness. Sadneme si na pár desiatok minút do rozohriatej vírivky, kde nás poriadne vymasírujú bublinky. Nasleduje sauna a ochladenie v studenom bazéne. Skvelá predstava, nemyslíte? No takýto hotel vás môže vyjsť niekoľkokrát do roka poriadne draho. Oveľa viac sa oplatí vybaviť si takýto wellness doma a nebudete musieť nikam chodiť.

#ShowMore#

Takéto riešenia sa hodia nie len do rodinných domov, ale aj na víkendové chaty. V prípade, že vašu chatu prenajímate, zaobstaraním wellness vybavenia ju zhodnotíte. O takéto súkromné zariadenia je v súčasnosti čoraz väčší záujem, či už od miestnych alebo zahraničných turistov.

Aké sú výhody domáceho wellness? V prvom rade – je vždy čisté. S nikým cudzím sa oň nedelíte a preto sa to tam tak nehemží mikroorganizmami, ako je to napríklad v hotelových wellness. Pri svojom oddychovaní budete mať absolútny pokoj a ticho, čo je na správne odreagovanie mysle veľmi potrebné. A čo tak saunovanie o druhej ráno? Ani to nie je v prípade domáceho kúpeľného centra problém. Relaxovať v ňom môžete kedykoľvek počas dňa bez toho, aby ste sa museli podriaďovať otváracím hodinám. Súkromné wellness je v neposlednom rade výhodné aj z finančného hľadiska. Síce je prvotná investícia vyššia, no ak by ste si sčítali všetky návštevy hotelových relaxačných centier, predstavovalo by to oveľa viac peňazí. Vložené financie do súkromnej alternatívy sa vám veľmi rýchlo zhodnotia.

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom
Vírivka s externou pecou
Doprava zadarmo
€4 295

Luxusná drevená jacuzzi je okrúhla...

+ ďalšie
610/SIV
Kúpacia kaďa DVOJKA- hnedá (orech)
€560

Kúpacia kaďa pre dvoch vhodná pre...

954/PR
Ochladzovacia kaďa farba teak
od €495

Ochladzovacia kaďa vhodná pre...

628/PR
Drevená kaďa hnedá
od €495

Ochladzovacia kaďa vhodná pre...

631/PR
44 min
od €495

Ochladzovacia kaďa vhodná pre...

607/PRI
Sudová sauna 2m
Doprava zadarmo
Sudová sauna 2m
Výroba (3-4 týždne)
€3 450

Nemusí byť veľká, aby ste sa v nej...

616
Sudová sauna 3m
Doprava zadarmo
Sudová sauna 3m
Výroba (3-4 týždne)
€5 560

Naše sauny sú miestami veľkého...

615
Vonkajšia sauna s panoramatickým sklom
Doprava zadarmo
€6 280

Naše sauny sú miestami veľkého...

613
vírivka jacuzzi štvorcová
Doprava zadarmo
€4 536

Luxusná drevená štvorcová...

617