Powered by Smartsupp

Podušky, podsedáky, siete

Zariaďovanie interiéru domu berieme ako samozrejmosť. Veď predsa tam trávime najviac času a chceme to mať podľa vlastných predstáv. Menej pozornosti potom venujeme terase, záhrade a, celkovo, exteriéru okolo domu. No počas teplejších mesiacov je práve záhrada miestom, kde trávime oveľa viac času. Robíme si tam rodinné stretnutia, oslavy, grilovačky a trávime tam svoj voľný čas. Tak prečo si to nevybaviť štýlovo a zároveň pohodlne? Pozrite si ponuku našich podušiek.

Stránka 1 z 2 - 39 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

V našej ponuke podušiek, podsedákov a sietí si nájdete vybavenie do záhrady, ktoré budete pravidelne využívať a spríjemní vám relaxovanie na terase. V ponuke máme doplnky k dreveným hojdačkám v podobe pohodlných podušiek. Na výber máte z viacerých farieb a veľkostí. Dizajn podušiek je jednoduchý, nadčasový a zároveň praktický. Budú sa hodiť do každej modernej záhrady. Samozrejmosťou je odolný materiál a praktické viazanie, ktorým pripevníte podušky k hojdačke.

Ku lepšiemu relaxu v záhrade, napríklad na terasu alebo ku bazénu, patrí aj hojdacia sieť. Ak máte náročnú prácu, staráte sa o domácnosť aj deti, hojdanie v sieti je istým návodom na relax. Rovnako ako pri poduškách, tak aj portfólio našich hojdacích sietí je široké – pre jedného či pre dvoch, so strapcami, bez nich, jednofarebné aj pásikavé. Hojdacie siete sú vhodné pre dospelých aj deti. Veď si len spomeňte, ako ste sa vy tešili z hojdacej siete, keď ste boli malí. Naše hojdacie siete môžete upevniť na strom, zavesiť ich alebo si kúpiť sieť priamo s konštrukciou, ktorá môže stáť aj samostatne.