Powered by Smartsupp

Hojdačky

Záhrada je súkromná oáza pokoja, kde chce každý z nás relaxovať a čerpať energiu do všedných dní plných povinností. Preto by ste ju mali mať zariadenú podľa svojich predstáv. K dokonalému oddychu vám dokáže dopomôcť aj kúpa tej správnej záhradnej hojdačky.
Stránka 1 z 2 - 32 položiek celkom
Závesná drevená lavica
160 €
198
Detská hojdačka
+ ďalšie
175/MOD
Hore
Ďalšie produkty
Samotné hojdanie pôsobí veľmi upokojujúco a uvoľňujúco. Môžete na nej tráviť čas sami, ale aj s rodinou. Dopĺňa priestor na sedenie aj pri grilovačkách, či väčších oslavách. Záleží na tom, aký typ a veľkosť hojdačky si zvolíte.

Hojdanie si užívajú aj najmladší členovia domácnosti. Takže ak chcete, aby mali o zábavu postarané, zvážte kúpu hojdačky do záhrady pre veľkých aj malých obyvateľov domu.

Pohodlie si zvýšite aj tým, keď si k drevenej hojdačke zaobstaráte podušky. Textília je špeciálne prispôsobená na používanie v exteriéri, a tak sa nemusíte báť, že by sa časom poškodila, splesnela alebo stratila farbu. Naše podušky sú vyrobené z hrubej nepremokavej tkaniny a v spodnej časti sa nachádza parotesná vrstva. 

Ale späť k hojdačkám. Kvalitné drevené hojdačky sú veľmi obľúbeným prvkom, a to hneď z viacerých dôvodov. Sú mohutné a odolné, vydržia v každom počasí. Naše hojdačky sú ošetrené špeciálnym náterom, vďaka ktorému drevo nepoškodí pleseň ani iný biologický nepriateľ. Drevo je tiež prírodným materiálom, ktorý zútulní priestor pri moderných domoch aj na vidieckej záhrade.

Dôležitých parametrov pri výbere záhradnej hojdačky je hneď niekoľko.

1. Záleží na tom, pre koľko ľudí hojdačku kupujete. Najčastejšie sú modely určené pre 2 – 4 osoby. Praktické sú aj záhradné hojdačky spolu s detskou hojdačkou, prípadne so šmykľavkou. Ušetríte tým tak nie len peniaze, ale aj miesto v záhrade, ktoré by zaberala ďalšia konštrukcia.

Ak  radi trávite čas na čerstvom vzduchu hojdačka na záhrade je určite tá správna voľba. Mali by ste však zvážiť kúpu drahšieho a kvalitnejšie spracovaného modelu. 

2. Nosnosť hojdačky je ďalším z kľúčových parametrov. O nosnosti každej z našich hojdačiek sa dočítate priamo v popise konkrétneho modelu. Vždy by ste ale mali rátať s určitou rezervou. Záhradná hojdačka nosnosť 300kg udrží síce 3 poriadnych chlapov, ale časom môžu predsa len niektoré časti pustiť, a chlapi skončia s modrinami a jemným šokom na zemi. Preto sa na nosnosť hojdačky udáva rezerva, a tak aj na našich hojdačkách udávame nosnosť 230kg, aj keď udržia oveľa viac. Len tak, pre istotu.

3. Ak nie ste fanúšikmi drevených hojdačiek alebo hľadáte riešenie, ktoré nezaberá toľko miesta, v ponuke máme aj praktické hojdacie siete. Materiál je veľmi príjemný, čo dopomáha k maximálnemu pohodliu. Ľahko ju kedykoľvek zložíte, presuniete a skryjete pred dažďom. Okrem stromu alebo terasy si ju viete zavesiť aj na samostatnú konštrukciu.

Ďalšiou možnosťou je aj závesná hojdačka na terasu. Stačí ak máte na terase pevné trámy. Hojdačku iba jednoducho zavesíte a hojdanie môže začať.

V ponuke máme aj samostatné detské hojdačky. Môžete ju zavesiť kdekoľvek, kde máte priestor a možnosť uchytenia. Takže ak si chcete od svojich ratolestí nachvíľku oddýchnuť a zabaviť ich na čerstvom vzduchu, hojdačka je ideálnou voľbou. Navyše, vhodná je pre deti už od 3 rokov. Drevená hojdačka je vhodná pre chlapcov aj dievčatá. Na výber sú laná v rôznych farbách – univerzálnej červenej, modrej a ružovej.

Hojdačka do záhrady má množstvo výhod. Samotné hojdanie veľmi pozitívne vplýva na ľudský organizmus. 

Výhody hojdania na hojdačke.

???? Zlepšuje rovnováhu- Ako? Stimuluje vnútorný ucho, ktoré je zodpovedné za udržanie rovnováhy.
???? Podporuje relaxáciu: Hojdanie má upokojujúci účinok.
???? Hojdanie zlepšuje koordináciu a kontrolu pohybu.
???? Zlepšuje náladu: pri hojdaní sa uvoľňujú endorfíny, ktoré zlepšujú náladu a pocity pohody.
 
Hojdačky na záhradu teda určite patria. Stačí si už iba vybrať tu správnu.
Doprava zdarma pri objednávke nad 900€
Doprava zdarma
pri objednávke nad 900€
SLOVENSKÝ PREDAJCA
Slovenský predajca
a výrobca produktov
MONTÁŽ PRODUKTOV
Montáž produktov
Hojdačku zmontujeme priamo u vás
ODBORNÉ PORADENSTVO
Zákaznícka podpora
odborné poradenstvo 0950 456 469