Vírivky

Hýčkanie v teplej vode, masáž od bubliniek a relax po práci. To by chcel asi každý z nás. A s domácou vírivkou je to veľmi ľahko splniteľný sen. Keď si kúpite vlastnú vírivku na terasu alebo do záhrady, nemusíte sa báť žiadnych obmedzení a dá sa používať kedykoľvek počas dňa. Pobyt vo vírivke má pozitívne účinky na boľavé kĺby a svaly. Pomáha upravovať krvný tlak a zlepšuje kondíciu ciev.

#ShowMore#

Aj z psychického hľadiska je používanie vírivky pozitívne. Opadnú z vás všetky starosti, uvoľní sa vám myseľ a dokáže vám to pomôcť aj pri problémoch so spánkom. Kúpou vírivky si zabezpečíte nie len miesto na relax, ale aj zábavné miesto pre vaše deti. Keďže je voda teplá, tak nemajú problém vydržať tam aj dlhšie. Stačí im tam hodiť pár hračiek a o zábavu majú postarané.

Pri výbere vírivky treba zvažovať viacero faktorov. Zamyslite sa nad tým, koľko osôb bude vírivku využívať. Od veľkosti sa potom odvíja aj cena jednotlivých modelov a prevádzkové náklady. Vopred sa treba informovať aj o tom, či je konkrétny produkt vhodný na používanie aj pre deti. Aby ste mohli záhradnú vírivku používať počas celého roka, mala by mať kryt, ktorý ju ochráni pred počasím aj nečistotami (napadaným lístím, prachom, pokosenou trávou...).

Vírvka vyžaduje pevný podklad, ktorý bude mať dostatočnú nosnosť, takže je dobré si to vopred pripraviť. Drevené vírivky sú ošetrené základným náterom a 3x kaskádovým lakom. Takto je zabezpečená bezchybnosť a ochrana dreva pred akokoľvek nepriaznivým počasím. Aj napriek tomu nezabúdajte na pravidelnú starostlivosť a ošetrovanie – každé 2 roky by ste mali vírivku prebrúsiť a znovu natrieť. Zbavíte sa tak aj prípadného mechanického či biologického poškodenia. Dôležitou súčasťou vírivky je aj príslušenstvo. Niektoré sú čisto pre komfort, iné sú na používanie nevyhnutné. U nás dostanete to najdôležitejšie priamo k svojej zakúpenej vírivke. Termokryt je nutný na udržiavanie teploty vo vírivke a zároveň slúži ako ochrana pred nečistotami. Na nočné kúpanie sa určite zíde aj osvetlenie. Pre maximálne bezpečie a ľahší prístup nechýbajú ani drevené schodíky.

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
Vírivka s externou pecou
Doprava zadarmo
€4 295

Luxusná drevená jacuzzi je okrúhla...

+ ďalšie
610/SIV
vírivka jacuzzi štvorcová
Doprava zadarmo
€4 536

Luxusná drevená štvorcová...

617