Powered by Smartsupp

Drevené domčeky pre deti

Chcete urobiť svojim detičkám radosť a pripraviť im na záhrade vlastné ihrisko? Potom v  našom internetovom obchode máme niečo špeciálne pre vás - široký sortiment drevených záhradných domčekov pre deti, ktoré boli navrhnuté a vyrobené špeciálne s ohľadom na ich potreby a bezpečnosť.
Všetky nami predávané záhradné domčeky pre deti sú skonštruované podľa európskej normy EN71 a poskytujú tak deťom bezpečné prostredie na hranie. 
Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Naše stavby sú pre dieťa tým najlepším miestom – vďaka nim sa môže voľne hojdať v oblakoch a presúvať sa do sveta snov. Samozrejme, pod drobnohľadom rodičov. 

Drevené domčeky pre deti sú vyrobené zo smrekového dreva. Niektoré sú nízke, iné zasa na platforme, 60cm alebo 120cm vo výške. Niektoré sú vybavené pieskoviskom, šmykľavkou.

No jedno majú spoločné. Každý jeden dokáže na detskej tváričke vyčariť ten najkrajší úsmev na svete. Urobiť z malých detičiek ozajstných majiteľov domov a ak budete dobrí :) , možno vás niekedy pozvú aj na kávičku, alebo dobrý pieskový koláčik. 

A ak sa vám nechce len tak stáť a čakať na pozvanie, môžete sa zatiaľ pohojdať na záhradnej hojdačke, alebo si len tak posedieť a užívať si ten najkrajší pohľad, pohľad na šťastnú ratolesť.

Doprava zdarma pri objednávke nad 900€
Doprava zdarma
pri objednávke nad 900€
SLOVENSKÝ PREDAJCA
Slovenský predajca
a výrobca produktov
MONTÁŽ PRODUKTOV
Montáž produktov
Hojdačku zmontujeme priamo u vás
ODBORNÉ PORADENSTVO
Zákaznícka podpora
odborné poradenstvo 0950 456 469