Zateplené búdy pre psov

Každý chce pre svojho štvornohého miláčika len to najlepšie. Ideálne je vytvoriť mu prostredie, kde sa bude cítiť dobre a pohodlne. Preto by ste sa mali pri výbere psej búdy zamerať na viacero parametrov. Jedným z nich je aj to, či je búda zateplená.

#ShowMore# 

Tento typ sa hodí do oblastí, kde sú väčšie výkyvy teplôt. V zime izolačná vrstva ochráni pred silnými mrazmi. V lete ho zas príjemne ochladí a ochráni ho pred prehrievaním, s čím má mnoho psíkov problém. Teplota v zateplenej búde sa môže líšiť od tej vonkajšej aj o 10 stupňov Celzia.

Izolácia je umiestnená vo všetkých štyroch stenách a rovnako aj v podlahe, takže ani odtiaľ vášmu štvornohému kamošovi nebude ťahať chlad. Na zatepľovanie používame dostatočne hrubý polystyrén. Navyše, vrstva polystyrénu je ešte prekrytá preglejkou o hrúbke 5 mm. Ešte lepšiu izoláciu a pohodlie psíka zabezpečíte plastovými dvierkami. Nebude tak z vnútra unikať teplo a psík si dokáže búdu lepšie vyhriať. Rovnako je to skvelá ochrana pred vetrom, dažďom a otravným hmyzom. Psík tak bude mať vo vnútri pocit bezpečia.

Ako ochrana pred chladom a vlhkosťou je pri psích búdach zvýšená podlaha. Pod psím domčekom sa nachádzajú nožičky a vytvorí sa pár centimetrov vzdušného priestoru. Táto oblasť je ďalším izolačným prvkom a udržuje počas zimy teplejšie, ako keby mala byť priamo na zemi. Pri drevených búdach je to výhoda aj v tom, aby drevo neabsorbovalo vlhkosť zo zeme. Zateplené búdy odporúčame hlavne pre tie plemená psíkov, ktoré sú náchylnejšie na chlad alebo vysoké horúčavy. Nie všetky majú totiž rovnakú schopnosť reguláciu tepla vo vlastnom organizme.

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom
búda pre psa roky (2)
€269

Zateplená búda Roky 2, vhodná pre...

+ ďalšie
82/HNE
Búda pre psa s odklápacou strechou
€269

Zateplená búda Roky 2, vhodná pre...

+ ďalšie
514/HNE
Drevená búda pre stredné plemená psov
€329

Zateplená búda Roky 3, vhodná pre...

+ ďalšie
79/HNE
Sivá búda pre psa roky
€329

Zateplená búda Roky 3, vhodná pre...

+ ďalšie
526/HNE
Drevená búda pre veľké plemená
€429

Hnedá zateplená búda Roky 4, vhodná pre...

+ ďalšie
58/HNE
Zateplená búda pre psa Roky
€429

Sivá zateplená búda Roky 4, vhodná pre...

+ ďalšie
529-HNE
Búda pre veľké plemená psov
€549

Hnedá zateplená búda Roky 5, vhodná pre...

+ ďalšie
85/HNE
Zateplená búda pre psa Roky sivá
€549

Sivá zateplená búda Roky 5, vhodná pre...

+ ďalšie
532/HNE