Powered by Smartsupp

Zateplené búdy pre psov

Zateplená búda pre psíka. Skvelé riešenie pre krátkosrsté, alebo menej odolné psy na chladné počasie. Búdy v ktorých bude vašim kámošom teplo, ale aj pohodlne. V cene je zahrnutá tepelná clona, krytky na nohy proti navlhnutiu, odklápacia strecha, predelová lišta. A ako pre vás: odborné poradenstvo pre zvolenie tej správnej veľkosti ZDARMA. Ak si neviete poradiť, zavolajte. Vy nám poviete plemeno a my rozmer. Spolupráca ako má byť. Búdu dovezieme v zmontovanom stave, alebo demonte

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Každý chce pre svojho štvornohého miláčika len to najlepšie. Ideálne je vytvoriť mu prostredie, kde sa bude cítiť dobre a pohodlne. Preto by ste sa mali pri výbere psej búdy zamerať na viacero parametrov. Jedným z nich je aj to, či je búda zateplená.

Tento typ sa hodí do oblastí, kde sú väčšie výkyvy teplôt. V zime izolačná vrstva ochráni pred silnými mrazmi. V lete ho zas príjemne ochladí a ochráni ho pred prehrievaním, s čím má mnoho psíkov problém. Teplota v zateplenej búde sa môže líšiť od tej vonkajšej aj o 10 stupňov Celzia.

Izolácia je umiestnená vo všetkých štyroch stenách a rovnako aj v podlahe, takže ani odtiaľ vášmu štvornohému kamošovi nebude ťahať chlad. Na zatepľovanie používame dostatočne hrubý polystyrén. Navyše, vrstva polystyrénu je ešte prekrytá preglejkou o hrúbke 5 mm. Ešte lepšiu izoláciu a pohodlie psíka zabezpečíte plastovými dvierkami. Nebude tak z vnútra unikať teplo a psík si dokáže búdu lepšie vyhriať. Rovnako je to skvelá ochrana pred vetrom, dažďom a otravným hmyzom. Psík tak bude mať vo vnútri pocit bezpečia.

Ako ochrana pred chladom a vlhkosťou je pri psích búdach zvýšená podlaha. Pod psím domčekom sa nachádzajú nožičky a vytvorí sa pár centimetrov vzdušného priestoru. Táto oblasť je ďalším izolačným prvkom a udržuje počas zimy teplejšie, ako keby mala byť priamo na zemi. Pri drevených búdach je to výhoda aj v tom, aby drevo neabsorbovalo vlhkosť zo zeme. Zateplené búdy odporúčame hlavne pre tie plemená psíkov, ktoré sú náchylnejšie na chlad alebo vysoké horúčavy. Nie všetky majú totiž rovnakú schopnosť reguláciu tepla vo vlastnom organizme.

Pre tých odolnejších ako je napr. Husky, alebo do teplejších oblastí postačí aj nezateplená búda pre psíka.

Ak zvažujete pre psíka do búdy nejaký vankúšik, určite odporúčame nepremokavý pelech, aby z mokrého psíka voda nestiekla do pelechu. Mokrý pelech v zime je totiž pre psíka viac hrozbou ako osohom. 

Počas leta na terasu, alebo do interiéru výborne zapadnú luxusné pelechy pre psy. Sú ručne šité na výkonných mašinách so silným stehom. Poťah je snímateľný s možnosťou prania v práčke. Pohodlný, praktický a vďaka svojmu vzhľadu, vôbec nepôsobí rušivo.

 

Doprava zdarma pri objednávke nad 900€
Doprava zdarma
pri objednávke nad 900€
SLOVENSKÝ PREDAJCA
Slovenský predajca
a výrobca produktov
MONTÁŽ PRODUKTOV
Montáž produktov
Hojdačku zmontujeme priamo u vás
ODBORNÉ PORADENSTVO
Zákaznícka podpora
odborné poradenstvo 0950 456 469